Otwarte spotkania społeczności Sądeckiej Grupy Fotograficznej, odbywały się dotychczas co dwa tygodnie w Miejskim Ośrodkiem Kultury w Nowym Sączu

Podczas spotkań mogliśmy dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie fotografii i filmu, planować wspólne wyprawy fotograficzne, a także prezentować swój dorobek artystyczny. Był to również właściwy moment na konsultacje ze społecznością Sądeckiej Grupy Fotograficznej.

Z uwagi na decyzję o zamknięciu placówek kultury w marcu br. informujemy, że najbliższe spotkania nie odbędą się do odwołania.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach fotograficznych odbywających się za pośrednictwem aplikacji „Discord”!

Aby wziąć udział, należy dołączyć do serwera Sądeckiej Grupy Fotograficznej, wpisując odpowiedni adres: https://discord.gg/DfjwnQn

Po dłuższej przerwie powraca Sądecki Spacer Fotograficzny – cykl spotkań plenerowych, podczas których otwieramy się na detal miejskiej architektury, poszukując abstrakcyjnych kompozycji w przestrzeni publicznej.

Inauguracyjny spacer fotograficzny ulicami miasta odbył się w sierpniu 2019 roku w ramach Sądeckich Dni Fotografii w Nowym Sączu.