Sądecka Grupa Fotograficzna zaprasza na trzydniowe spotkanie z fotografią, podczas którego uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a przede wszystkim spotkać się w gronie miłośników fotografii.

Tegoroczna IV edycja Sądeckich Dni Fotografii odbędzie się w dniach 3 – 5 czerwca 2022 roku w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu. Towarzyszyć jej będą liczne warsztaty, prelekcje oraz panele dyskusyjne z zakresu m.in. fotografii prasowej, portretu czy fotoreportażu ślubnego. Wraz z naszym partnerem TEB Edukacja przygotowaliśmy dodatkowo warsztaty w studio fotograficznym na terenie placówki oraz otwartą strefę sprzętu.

3 CZERWCA (PIĄTEK)

4 CZERWCA (SOBOTA)

5 CZERWCA (NIEDZIELA)

Zapraszamy do udziału w warsztatach odbywających się w ramach IV Sądeckich Dni Fotografii. 

Przygotowaliśmy dla was liczne spotkania z zakresu m.in. fotografii krajobrazowej, portretu czy kreatywnych technik fotograficznych. We współpracy z naszymi partnerami odbędą pokazy i prelekcje dotyczące m.in. zarządzania kolorem w druku, pracy z oświetleniem studyjnym, a także obsługi aparatu pod kątem filmowania.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w spotkaniach warsztatowych decyduje kolejność zapisów. W tym celu należy skorzystać z formularza dostępnego poniżej.

PATRONAT HONOROWY:
Witold Kozłowski
Marszałek Województwa Małopolskiego
Ludomir Handzel
Prezydent Miasta Nowego Sącza
Fotoklub
Rzeczypospolitej Polskiej
Marek Kwiatkowski
Starosta Nowosądecki

ORGANIZATOR

MECENAT HONOROWY​​

PARTNER GŁÓWNY

PARTNER GŁÓWNY

PARTNER TECHNOLOGICZNY

PARTNER WSPIERAJĄCY

PARTNER WSPIERAJĄCY

PARTNERZY WYDARZENIA