O fotografii ślubnej opowiedzą przedstawiciele branży. Jak pracują, czego używają, jak zaczęli, co praktykują i czego (jak im się wydaje) unikać. Mile widziane pytania z widowni. Luźno i na temat – bo „zdjęcia ślubne” to też fotografia!

Mateusz Gąska – mąż, kochający ojciec trójki dzieci i fotograf. Absolwent Akademii fotografii w Krakowie. Fotografią interesował się od zawsze. Pierwszy aparat otrzymał od swojego ojca – fotografa ślubnego z czasów PRL. Zawodowo wykonuje zdjęcia od ponad 10 lat. Największa przyjemność sprawia mu fotografia ślubna oraz fotografia wnętrz. Uwielbia wyszukiwać nietypowe kadry tak aby jedno zdjęcie mogło przedstawić całą historię. Fotograf z pasją, zaangażowaniem i miłością do tego co robi. W 2021 roku zakończył swój najdłuższy projekt 365. Ulubiony aparat ma zawsze przy sobie.

Paweł Leśniak – lat 39. Śluby fotografuje od 12 lat. Fotografia, jak sam mówi, jest dla niego podróżą do ludzi, do miejsc. Jest spotkaniem i formą rozmowy. Człowiek to dla niego punkt wyjścia. Kadr, światło, moment decydujący – to najważniejsze rzeczy których szuka fotografując. Zawsze przy sobie nosi aparat… bo lubi „ćwiczyć oko” rejestrując codzienność.

Tim Demski – Fotograf samouk. Ma na koncie wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień. Jego zdjęcia cechuje kreatywność i bezgraniczny eklektyzm.